karabük halı saha
beylikdüzü dezenfekte
Tüp mide operasyonu sonrasında beni neler bekliyor? - Bigdoctors

Sidebar Ad

Tüp mide operasyonu sonrasında beni neler bekliyor?

0

Tüp mide operasyonu sonrasında beni neler bekliyor?

Tüp mide ameliaytı sonrasında sizi bekleyen şeylerin kısa ,orta ve uzun vadeli iradenizi zorlayacak ve sizi mutlu edecek bir çok sonucu olacaktır.


Kısa vadede operasyon sitresi, ameliyat sonrası hafif ağrılar ve eskiden yediğiniz büyük porsiyonları göremeyeceğinizi bilmelisiniz. Orta vadede kilolarınızı vermeye başladığınızda yeni kıyafetler almak zorunda kalcağınızda kesindir. Bazı yemekleri katı şekilde yiyemeyeceğinizde gerçeklerden birtanesidir.


Uzun vade de ise fazla kilolarınız deri ile kas arasındaki yağ hücreleriniz eksildiğinde deri sarkmalarına da neden olmasıdır. Fakat hoşunuza gidecek bir çok olguda ameliyattan 6 ay sonra karşınıza çıkmaya başlayacaktır.
Sağlıklı bir metabolizma ve zayıf bir beden.

Kalp hastalıkları, şeker hastalığı, hipertansiyon ve birçok hastalığın temelini baştan yıktınız demektir. Sarkmış derilerden kurtulmanızı sağlayacak bir plastik cerrahla konuşmanızında zamanı gelmiş demektir. Belki sihirli bir iki dokunuşta bu operasyonunuzda gerçekleşebilir.


Tüm bu işlemler bittiğinde farkında olacağınız şeylerden bir taneside gereksiz ne çok yemek yediğinizdir. Hareket kapasitenizin arttığı ve eskide kalan kilolu fotoğraflarınıdan ibaret bir hatıra demeti olacaktır.


Bunların tamamını gerçekleştirirkende yapmanız gereken en önemli olan şey sizi bu süreçte sahiplenecek ve doğru olan yolda beraber yürüyecek bir doktor seçiminiz olacaktır. Kilolarınızdan kurtularak sağlıklı bir yaşama doğru atacağınız adımları doğru atmanız dileğiyle…

Share.

About Author

Leave A Reply