karabük halı saha
beylikdüzü dezenfekte
İstemediğiniz Yağlarınızdan Kurtulmak Artık Çok Kolay - Bigdoctors

Sidebar Ad

İstemediğiniz Yağlarınızdan Kurtulmak Artık Çok Kolay

0

LİPOMATİK VE LİPOSCULPTURE


Lipomatikio, Lipomatik ve Liposculpture, klasik liposuction (yağ alma) yönteminden farklı olarak Lipomatik isimli titreşimli bir cihazla yapılmaktadır. Yapılan işlem, yağ depolarının tüp ve vakum aleti ile alınması ile vücudun şekillendirilmesi işlemidir.

Bu yöntem hangi bölgelere uygulanabiliyor

Bu yöntem vücudumuzun kolun üst kısımları, meme, karın, popo, kalça, baldır, diz kapakları, bacak içi, basenler, ayak bileği, çene, yanaklar, boyun bölgesine uygulanabilir.

Lipomatik ile yağ alma işlemi, ağrısız liposuction olarak da geçen FDA onaylı ve güvenilirdir. Tüm vücut bölgelerinde hassas ve yüksek hacimli yağ çıkarılmasına izin veren en güvenilir cihazlardan biri olduğu kanıtlanmıştır.

Lipomatik ile yağ depolarının alınması ve vücudun şekillendirilmesi, estetik cerrahide otorite haline gelmiş akademisyenler tarafından dünyanın en iyi yöntemi olarak gösteriliyor.

Bu işlem yağ alımının ardından deride onarım yaparak çok iyi sıkılaşma gerçekleştirir. Bu yöntemle yapılan uygulamadan birkaç saat sonra kişi rahatlıkla evine gidebilir ve durumuna göre 1 ya da 2 hafta içerisinde işine dönebilir. Vücudun birkaç bölgesine yapılan uygulamalarda hastanın kısa bir süreliğine yatarak tedavisi gerekebilir.

Kişi 1 gün sonrasında rahatlıkla duş banyo alabilir. Bu süreçte uygulanan bölgelerde geçici morluk, şişkinlik, ağrı, yanma ve uyuşma hissi en az olabilen bir liposuction yöntemidir. Bilinmelidir ki, morluk birkaç gün içerisinde ve şişkinlikler daha kısa süre içerisinde geçmektedir.

Genel ve lokal anestezi ile yapılması mümkün ayrıca kombine ameliyatlarda çok güvenli oluşu nedeni ile sık kullanmaktadır.

Daha güvenli ve daha konforlu bu uygulama ile istemediğiniz yağlarınızdan kurtulmak artık çok kolay.

Share.

About Author

Leave A Reply