Sidebar Ad

Bigdoctors.com’a Hoşgeldiniz

0

Bigdoctors.com Yayım hayatına başladı.

Günümüzde insanların yaşadığı sağlık sorunlarında, hastaya özel çözümlerin üretilmesi ve sağlık açısından mükemmelliyetçi bir sistem olması gerekmektedir. Kurulum aşamasından bu yana birçok alanda araştırmalar yapan sitemiz, Doktor anlaşmalarına da başlamıştır. Amacı hastaya sağlık kazandırmak olan, hastayı , hasta yakınını ve etik değerlere önemseyen bir ekip kurmak içinde sürekli çalışmaktadır. Bünyesinde Genel cerrahi, Dahiliye, Kadın Hastalıkları ve Doğum, İnfertilite, Kulak Burun Boğaz, Göğüs Cerrahisi, Çocuk hastalıkları, Plastik Cerrahi, Mikro Estetik Cerrahi, Mikro cerrahi, El Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Beyin Cerrahi, Kalp Ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Radyoloji, Algoloji,  Ortopedi ve Çocuk Cerrahisi gibi bir çok branşı bulunduran bir bilgilendirme sitesi olacaktır.

 

Genel Cerrahi çalışma sistemimizde

 

Prof Dr Servet KARAHAN  Batın İçi Tümörleri alanında danışman hekimi olarak

Prof Dr. Abdullah İĞCİ  Meme Kanseri danışman Hekimi

Prof Dr Zarraf SHIRINOV  Azerbaycan Genel Cerrahi danışman hekimimiz

 

Kalp Ve Damar Cerrahisi sistemimizde

 

Op Dr Ümit DUMAN  Açık Kalp Ameliyatları danışman hekimi

Op.Dr Orhan Coşkun   Varis Tanı ve Tedavi danışman hekimi

 

Göğüs Hastalıkları Sistemimizde

Prof. Dr. Turhan ECE

 

Plastik, Rekonstüriktif  ve Estetik Cerrahi  sistemimizde

Doç Dr Mehmet Veli KARAALTIN   Estetik Cerrahi, Rekonstüriktif Cerrahi, El Cerrahisi ve Lenfödem danışman hekimi

 

Ve diğer hekimlerimizde sistemimiz içerisinde  kendi alanlarına özel , sağlığın gerektirdiği doğrularını layıkıyla yapmaya devam etmektedirler.

Hastaların doğru bilgilendirme, Doğru teşhis konulması ve tedavilerinin de uygun şartlarla yapılmasına devam etmektedirler. Bizim amacımız ise kitleleri bu doktorlarımızla bir araya getirerek doğru bir yapı inşa etmektir. Hastalarımıza Saç ekiminden, İlik nakline, Adet sancısından Serviks Kanserine, Dengeli beslenmeden, Obezite Cerrahisine kadar her alanda doğru bilgiyi ulaştırmak, doğru tedaviyi almalarına yardımcı olmaktır.

Siz değerli hastalarımızın da hastane, doktor ve aldığınız hizmetle alakalı yorumlarınızı bize ulaştırmanızı rica ediyoruz. Toplum bilinçlenmesi doğru yapılan tedavi ve sağlık hizmetlerinin tüm dünyada görülmesini sağlayabilirsiniz. Olumsuzluklar ile alakalı da paylaşımlarınızla insanların süreçlerini yeniden gözden geçirmelerini sağlayabilirsiniz.

Hastaların doğru bilgilenebileceği, doğru tedavi olabileceği alanında başarılı doktorlarla iletişime geçebileceği aynı zamanda da ekonomik olarak  indirimler ve hediyeler kazanabileceği

SAĞLIKTA YENİ BİR HEDEF, YENİ BİR NEFES BİGDOCTORS.COM

 

Share.

About Author

Leave A Reply