Sidebar Ad

Uzm. Dr. Mehmet Coşkun Diyaliz Hekimi

0

Uzm. Dr. Mehmet Coşkun

Özel Medikar Hastanesi

Özel Koç Diyaliz Merkezi 2009-2010

Özel Vatan Hastanesi 2004-2008/2010-2012

Eğitim

Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi 2004
Başkent Üniversitesi Nefroloji 2005

Uzmanlık Alanları

Hemodiyaliz

Acil Tıp

Profesyonel Futbol Hekimliği

İşyeri Hekimliği

Üyelikler

Türk Tabipleri Birliği
DİHED (Diyaliz Hekimleri Derneği)
Medikar Hastanesi Disiplin Kurulu Üyesi
Medikar Hastanesi Kalite Kurulu Başkanı
Medikar Hastanesi İcra Kurulu Üyesi

Hemodiyaliz Hastaları için birçok çalışma yapan Dr Mehmet Coşkun hemodiyaliz hastalarının yaşadığı sıkıntılar konusunda bir çok problemi çözmek adına Medikar hastanesin de yenilikleri hizmete sunmuş bir hekimdir. Çağdaş tıbbın gereksinimleri ile hizmet veren Medikar hastanesi Başhekim yardımcısı olan doktor Coşkun, hastaya yaklaşım konusunda örnek gösterilecek hekimlerdendir.

Hastaların diyaliz eğitimleri, tedavi protokolleri, fistül takipleri, kateter işlemleri ve daha birçok konuda hastalarını takip eden doktorumuz, Turizm konusunda da diyaliz hastalarına Medikar hastanesinin her türlü imkanını sonuna kadar açmıştır. Son projesi olan Diyaliz hastaları artık Safranbolu’nun güzelliklerini görebilecek projesi ile de göz doldurmayı başarmış bir hekimdir.

Kendisine sorduğumuzda, diyaliz hastamız hangi şehirde yada ülkede olursa olsun takip eden doktorun tarafımıza ulaşması durumunda diyaliz programlarını ayarlayarak hastanın Safranbolu da istedği kadar kalabileceğini dile getirmiştir.

Doktorumuza meslek hayatı boyunca başarılar diliyor. Medikar hastanesini yeni projelerle Bigdoctors.com da görmek istiyoruz.

Share.

About Author

Leave A Reply