Sidebar Ad

Doç.Dr.Onur Gürer Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı

0

Doç.Dr.Onur Gürer
Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı

1966 yılında İstanbul’da doğdum. İlkokulu İlhami Ahmet Örnekal İlkokulu ile, ortaokul ve liseyi Saint Benoit Fransız Erkek Koleji Üniversitesi’nde okul birincisi olarak tamamladım. 1992 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi aşireti’nden mezun oldum.

15 yıl Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Araştırma Merkezi Üniversitesi’nde çalıştıktan sonra özel sektöre geçerek Başhekimlik ve Kalp-Damar Cerrahisi Bölüm Başkanlığı da dahil olmak üzere 7 yıl görev yaptım. 2014 yılından itibaren Şişli’deki kliniğimizde hizmet veriyorum.

20 yıl aşan sürede Kalp ve Damar Cerrahisi alanında çok sayıda başarılı operasyon gerçekleştirdim ve bazıları medyada defalarca haber olmuştur. Türk Tabipler Birliği, Türk Kalp ve Damar Cerrahisi Derneği, Ulusal Vasküler Cerrahi Derneği, Türk Kardiyoloji Derneği, Minimal İnvaziv ve Robotik Kalp Damar Cerrahisi Derneği ve Fleboloji Derneği’ne üyeyim.

Boğaziçi Üniversitesi Biyo-Medikal Enstitüsü “Medikal Bilgisayar” sertifikası ve Hacettepe Üniversitesi Finansal Araştırmalar Merkezi “Stratejik Sağlık Kuruluşları Yönetimi” sertifikası alarak bu konularda da tecrübelerimi geliştirdim.

Yurtdışı ve yurtiçi toplamda yüze yakın bilimsel bildirim mevcuttur.

 

2014 yılında açtığı kliniğinde modern tıbbın öncülüğünde varis hastalıklarının tedavisi yapmaktadır. Varisleri cerrahi işlem gerektirmeden skleroterapi yöntemi ile tedavi edebiliyor. İyileşmeyen varis yaraları, hemanjiom (damar beni) veya lenfödem gibi hastalıkların tedavisi de uygulamaktadır.

(Köpük Tedavisi)Skleroterapi

(Endovenöz Lazer Ablasyon)EVLA

RF (Radyofrekans) Uygulamaları

Yapıştırıcı (Zamk) Yöntemi

Lazer Uygulamaları

Venöz Ülser Tedavisi

Hemanjiom (Damar Beni) Ve Tedavisi

Lenfödem Tedavisi

(Varis Yarası Tedavisinde)PRP Uygulaması

(Varis Yarası Tedavisinde)Kök Hücre Uygulaması

Venöz Haritalandırma

Renkli Doppler USG 

Share.

About Author

Leave A Reply