Sidebar Ad

Bigdoctors Online E-Hasta Uygulaması

0

Bigdoctors Online E-Hasta Uygulaması

 

Teknolojik imkanların geliştiği dünyada, bu durum bazen olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir. Kişiler internetten aldıkları bilgilerle rahatsızlıklarına çare bulmaya çalışıyor. Yapılan araştırmalar sonucu uzmanlar internetten alınan bilgilerle rahatsızlığa çare bulunamayacağını, bunun aksine daha büyük sorunlarla karşılaşılacağına işaret etmektedir. Bu yüzden bilgilerin doğru aktarıldığı bir sistem kurduk.

 

İnternette Hastalık Belirtilerine Bakarak Çözüm Bulunabilir mi…

 

Yaptığımız incelemeler sonucunda internette yapılan “kalp, baş ağrısı gibi” aramaların bu rahatsızlıklara çözüm olmadığını ısrarla vurgulamaktadır. Çünkü bu rahatsızlığın sebebi birçok neden olabilir. Tedaviyi internet ortamında arayan bu kişilere “E-Hasta” denilmektedir ve bu kişiler tedavi olarak uzmanı değil de interneti görmektedir. Bunun sonucunda E-Hastalar büyük bir umutsuzluğa ve üzüntüye kapılabilir. İnternetin bu denli amaç dışı kullanılması hastalığa çözüm olmadığı gibi bilgi kirliliğine de yol açmaktadır.

 

İnternetin yanlış kullanılması sonucu eksik bilgilerle hasta kendi durumunu değerlendirerek paniğe kapılıp psikolojik olarak da çöküntü yaşayabilir. Bu da farklı sorunların oluşmasına yol açar. Tek bir tıklamayla şikayetine çare arayan E-Hastalar öksürük, ateş gibi basit görülen rahatsızlıkların çözümünü uzmandan değil de internetten araştırması başka sıkıntıları da beraberinde getiriyor. Zaten baş ağrısı diye arama motoruna girildiği zaman çok sayıda sayfayla karşı karşıya kalınabiliyor.

 

Bigdoctors.com olarak Bigdoctors Online E-Hasta uygulamasında hastalığa yönelik doktorlarımızla birebir iletişime geçebileceğiniz bir ortam sağladık. Hasta girişi yaptığınızda hastalığınıza yönelik tetkiklerinizi ve görüntülerinizi yönlendirebileceğiniz ve soru sorabileceğiniz bir sistem kurduk. Buda bilgi kirliliğini ortadan kaldırdı. Halen sıkı araştırmalar sonucunda doktor sayımızı artırma çalışmalarımız devam ediyor.

Sizde hastalığınız ile ilgili sorularınız Bigdoctors.com, Bigdoctors Online E-Hasta ya yazabilir, güvenilir bilgi alabilirsiniz. Bigdoctors.com sayfasından hasta girişi yaparak bu hizmetlere ulaşabilirsiniz

Share.

About Author

Leave A Reply